Polecane
Cena: |
83,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
83,58 |
zł netto |
Cena: |
102,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
102,80 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa hermetyczna Ledinaire WT060C 30W 3600lm IP66 4000K barwa neutralna LED36S/ 840 PSU 120cm PHILIPS
Oprawy LEDINAIRE to połączenie nowoczesnego wyglądu oraz profesjonalnej jakości zastosowanych komponentów. Jest to oświetlenie LED o wysokiej trwałości i stabilności parametrów świetlnych, a przy tym niezawodne, energooszczędne i atrakcyjne cenowo. Oprawa hermetyczna LEDINAIRE WT060 jest przeznaczona do ogólnego oświetlenia parkingów, garaży, pomieszczeń magazynowych i przemysłowych. Jest ekonomicznym i energooszczędnym rozwiązaniem LED do instalacji w środowisku o dużym zapyleniu lub wilgotności, gdzie wymagana jest klasa szczelności IP65.
Dane techniczne:
Parametry techniczne: Oprawa hermetyczna Ledinaire WT060C 30W 3600lm IP66 4000K barwa neutralna LED36S/ 840 PSU 120cm PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | C |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Maksymalna moc zestawu | 30 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Spełnia min. kryterium trwałości użytk. EIA L90 (przy 50 000 godzin w tq = 25°C) | nie |
| Zachowanie strum. świetln. przy śr. żywotności 50.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 70 % |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 850°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 1201 mm |
| Do montażu natynkowego | nie |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 45 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 24 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Montaż ścienny | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawka | Inne |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Prąd znamionowy | 130 - 130 mA |
| Przekrój przewodu | 2.5 mm² |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj dyfuzora światła | Brak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rodzaj rastra | Brak |
| Rozsył światła | Pośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 120 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 3600 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 69 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM5 |
| Typ połączenia | Inne |
| Ujednolicony wskaźnik olśnienia (UGR) | 26 |
| Wartość efektu stroboskopowego SVM | 1.6 |
| Wartość migotania Pst LM | 1 |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik awaryjności przy śr. żywotności 50.000 h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 7.5 % |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 20 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 59 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Stan surowy |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | nie |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 50000 h |
Pliki do pobrania
WT060C_side view_L1200 -
m/download/22768722/wt060c-side-view-l1200.webp [3.71 kB]
dimension drawing WT060C V2 -
m/download/22768718/dimension-drawing-wt060c-v2.webp [5.73 kB]
911401876680_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22768717/911401876680-eu-pl-pl-prof.fp [367.98 kB]
Ledinaire_Waterproof_WT060C-MI_v2023 03 -
m/download/22768719/ledinaire-waterproof-wt060c-mi-v2023-03.pdf [1.08 MB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22768724/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
EPD-Philips-Ledinaire-Waterproof-WT060C-LED36S-840-PSU-L1200-BN-911401876680 -
m/download/22768723/epd-philips-ledinaire-waterproof-wt060c-led36s-840-psu-l1200-bn-911401876680.pdf [622.78 kB]
Ledinaire_Waterproof_WT060C-ECD -
m/download/22768721/ledinaire-waterproof-wt060c-ecd.pdf [700.18 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa hermetyczna Ledinaire WT060C 30W 3600lm IP66 4000K barwa neutralna LED36S/ 840 PSU 120cm PHILIPS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135