Polecane
Cena: |
37,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,55 |
zł netto |
Cena: |
46,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa LED 32W 2950lm VIGA 120cm barwa ciepła
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | tak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Połączenie elektryczne z systemem złączy | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 1200 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | tak |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 2950 lm |
| Szerokość | 70 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 3200 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Z wyłącznikiem | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa LED 32W 2950lm VIGA 120cm barwa ciepła
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135