Polecane
Cena: |
66,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
66,15 |
zł netto |
Cena: |
81,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
81,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PANEL ECO LED 36W 100lm/W 4000K 600X600mm IP40 3lata gwarancji 4099854187254 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | E |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Kuloodporność zgodnie z DIN 18032-3 | nie |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C10 | 13 |
| Maksymalna moc zestawu | 36 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Spełnia min. kryterium trwałości użytk. EIA L90 (przy 50 000 godzin w tq = 25°C) | nie |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP40 |
| Stopień ochrony (IP) strony tylnej | IP20 |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 3600 - 3600 lm |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 595 mm |
| Długość wbudowania | 575 mm |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka wielokierunkowa/rozproszona |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 12 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 21 |
| Montaż ścienny | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Osprzęt wymienny | tak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Prąd znamionowy | 170.000 - 170.000 mA |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj dyfuzora światła | Soczewka / układ optyczny / panel |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Do okablowania przelotowego |
| Rodzaj osprzętu | Elektroniczny układ zapłonowy (EVG) |
| Rodzaj rastra | Inne |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 100 - 100 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 3600 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 595 mm |
| Szerokość wbudowania | 575 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 32 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 50 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Malowanie proszkowe |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | nie |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 0 - +40 °C |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 50000 h |
Pliki do pobrania
asset-13176365 -
m/download/23138444/asset-13176365.pdf [259.34 kB]
asset-13273446 -
m/download/23138445/asset-13273446.pdf [571.84 kB]
asset-13214717 -
m/download/23138442/asset-13214717.pdf [1.25 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co PANEL ECO LED 36W 100lm/W 4000K 600X600mm IP40 3lata gwarancji 4099854187254 LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135