Polecane
Cena: |
27,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,20 |
zł netto |
Cena: |
33,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
383 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa plafon PLAFONIERA PLATO 1xE27 IP44 BEMKO
Dane montażowe
Długość : 254mm
Szerokość: 254mm
Wysokość: 90mm
Klasa ochronności: I
Stopień ochrony (IK): IK02
Stopień szczelności: IP44
Dane świetlne
Kąt rozsyłu: 120°
Dane elektryczne
Liczba źródeł światła: 1 x E27, A60 (brak źródeł światła w zestawie)
Napięcie znamionowe: Un: 230V~50Hz
Dane mechaniczne
Materiał: Stal, klosz: PMMA
Inne
Max. moc źródła: 1 x Max 10W
Temperatura pracy: -20°C/+35°C
Typ gniazda: E27
Parametry techniczne: Oprawa plafon PLAFONIERA PLATO 1xE27 IP44 BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 10 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Długość | 254 mm |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Montaż ścienny | nie |
| Oprawka | E27 |
| Przekrój przewodu | 1.5 mm² |
| Szerokość | 254 mm |
| Wysokość/głębokość | 90 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Lakierowanie |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 35 °C |
| Źródło światła | Żarówka |
Pliki do pobrania
karta-kat-bemko-2023-pla-plato-e27 -
m/download/17523301/karta-kat-bemko-2023-pla-plato-e27.pdf [593.15 kB]
manual-pla-e27 -
m/download/17523303/manual-pla-e27.pdf [728.52 kB]
deklaracja-zgodnosci-ue-pla -
m/download/17523302/deklaracja-zgodnosci-ue-pla.pdf [1.00 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa plafon PLAFONIERA PLATO 1xE27 IP44 BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135