Polecane
Cena: |
159,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
159,82 |
zł netto |
Cena: |
196,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
196,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: VARSO HI LED 36W-NW-O-SE plafon okrągły fi327 z czujnikiem mikrofalowym ruchu KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 36 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 327 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna oprawy | 100 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 3600 lm |
| Szerokość | 327 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 52 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 35 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
26449 -
m/download/14766030/26449.pdf [656.13 kB]
26449_atest_pzh -
m/download/18213514/26449-atest-pzh.pdf [934.06 kB]
CE_986 VARSO HI 36W v1_PL -
m/download/13164882/ce-986-varso-hi-36w-v1-pl.pdf [76.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co VARSO HI LED 36W-NW-O-SE plafon okrągły fi327 z czujnikiem mikrofalowym ruchu KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135