Polecane
Cena: |
15,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,50 |
zł netto |
Cena: |
19,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
444 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa punktowa 1x35W GU5,3 12V IP44 MARIN czarna CT-S80-B 32501 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Do lamp o mocy | 0 - 10 W |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Klasa ochronności | III |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Oprawka | GX5,3 |
| Przekrój przewodu | 0.75 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Średnica wbudowania | 60 mm |
| Średnica zewnętrzna | 85 mm |
| Wysokość/głębokość | 37 mm |
Pliki do pobrania
32501 -
m/download/14766804/32501.pdf [313.65 kB]
CE_084 MARIN CT-S80 v5_PL -
m/download/13165521/ce-084-marin-ct-s80-v5-pl.pdf [782.21 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa punktowa 1x35W GU5,3 12V IP44 MARIN czarna CT-S80-B 32501 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135