Polecane
Cena: |
105,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
105,78 |
zł netto |
Cena: |
130,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
130,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
246 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: REGIS 4LED 418 PT Oprawa rastrowa podtynkowa KANLUX
Oprawy Kanlux REGIS 4LED to tradycyjne oprawy rastrowe podtynkowe, przystosowane do świetlówek ledowych T8. Produkowane są w Polsce, z komponentów od polskich dostawców. Rastry to ciągle bardzo popularne rozwiązanie oświetleniowe wnętrz biurowych czy przemysłowych. DANE OGÓLNE: Kolor: biały Miejsce montażu: do wbudowania w sufit Miejsce zastosowania: wewnątrz Minimalna odległość od oświetlanego obiektu: 0,5m Wyrób nie nadający się do okrywania materiałem termoizolacyjnym: tak Zasilanie świetlówek T8 LED: jednostronne Długość [mm]: 625 Szerokość [mm]: 595 Wysokość [mm]: 78 DANE TECHNICZNE: Napięcie znamionowe [V]: 220-240 AC Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50 Moc maksymalna [W]: 4 x max 18 Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: I Źródło światła: T8 LED Źródło światła w komplecie: nie Trzonek: G13 Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C]: 5÷25 Materiał obudowy: stal Materiał odbłyśnika: stop aluminium Rodzaj przyłącza: kostka samozaciskowa Zakres przekrojów stosowanych przewodów [mm²]: 1÷2,5 Stopień IP:
20CLP-REGIS/PT wspornik montażowy, służy do wbudowania opraw w gipskartonowym suficie podwieszanym. 4szt w komplecie.
Parametry techniczne: REGIS 4LED 418 PT Oprawa rastrowa podtynkowa KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 625 mm |
| Do lamp o mocy | 0 - 18 W |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 4 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | G13 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość | 595 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wysokość/głębokość | 78 mm |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
Pliki do pobrania
22673 -
m/download/14764973/22673.pdf [674.56 kB]
CE_807 NOTUS_REGIS 4LED v3 PL -
m/download/13163836/ce-807-notus-regis-4led-v3-pl.pdf [835.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co REGIS 4LED 418 PT Oprawa rastrowa podtynkowa KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135