Polecane
Cena: |
112,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
112,02 |
zł netto |
Cena: |
137,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
137,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: AGZAR C 3xE14 W Lampa wisząca AGZAR C 3xE14 W kolor biały KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 1780 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | E14 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość | 400 mm |
| Średnica | 80 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 280 mm |
Pliki do pobrania
36253 -
m/download/14767779/36253.pdf [468.07 kB]
CE_1075 AGZAR E14_EL-10_C 3x14 B_W v1_PL -
m/download/13166328/ce-1075-agzar-e14-el-10-c-3x14-b-w-v1-pl.pdf [853.18 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co AGZAR C 3xE14 W Lampa wisząca AGZAR C 3xE14 W kolor biały KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135