Polecane
Cena: |
46,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,10 |
zł netto |
Cena: |
56,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
130 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LARATA E27 W Lampa stołowa LARATA E27 W E27 kolor biały KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Materiał obudowy | Stal |
| Długość | 150 mm |
| Do lamp o mocy | 0 - 5 W |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | E27 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość | 110 mm |
Pliki do pobrania
36260 -
m/download/14767782/36260.pdf [379.67 kB]
CE_1070 LARATA E27_EL-10 B_W v1_PL -
m/download/13166331/ce-1070-larata-e27-el-10-b-w-v1-pl.pdf [773.50 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co LARATA E27 W Lampa stołowa LARATA E27 W E27 kolor biały KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135