Oprawa liniowa LORIEN 120CM 30W 3150LM 3000K ciepła biel CZARNA C26-LOR-30BL-3K BEMKO BEMKO
Oprawa liniowa LORIEN 120CM 30W 3150LM 3000K ciepła biel CZARNA C26-LOR-30BL-3K BEMKO BEMKO (C26-LOR-30BL-3K)
  • Producent: BEMKO SP Z O.O.
  • Numer katalogowy: C26-LOR-30BL-3K
  • Kod kreskowy EAN: 5900280984432
  • Indeks/kod produktu: 1969074
Stan magazynowy producenta
296 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: Oprawa liniowa LORIEN 120CM 30W 3150LM 3000K ciepła biel CZARNA C26-LOR-30BL-3K BEMKO BEMKO
Dane elektryczne
  • Moc w trybie włączenia (Pon): 30W
  • Napięcie znamionowe Un: 230V~ 50Hz
Dane świetlne
  • Barwa światła: 3000K
  • Kąt rozsyłu: 96°
  • Strumień świetlny: 3150lm
  • Wskaźnik oddawania barw (CRI): CRI>80
Dane montażowe
  • Długość : 1200mm
  • Szerokość: 60mm
  • Wysokość: 35mm
  • Temperatura pracy: +5°C ÷ +35°C
Parametry techniczne: Oprawa liniowa LORIEN 120CM 30W 3150LM 3000K ciepła biel CZARNA C26-LOR-30BL-3K BEMKO BEMKO
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa liniowa LORIEN 120CM 30W 3150LM 3000K ciepła biel CZARNA C26-LOR-30BL-3K BEMKO BEMKO