Polecane
Cena: |
735,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
735,89 |
zł netto |
Cena: |
905,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
905,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa TRUSYS FLEX P 50W 840 N CL WT LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 50 W |
| System monitorowania funkcji awaryjnych | Brak |
| System zasilania awaryjnego | Centralna Bateria (CB) |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 8600 - 8600 lm |
| Żywotność znamionowa L80/B10 przy 25°C | 76000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 1500 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka szerokokątna 41-80° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba źródeł światła | 0 |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Odbłyśnik | Brak |
| Oprawka | Brak |
| Osprzęt wymienny | tak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Prąd znamionowy | 230.000 - 230.000 mA |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 230.000 - 230.000 mA |
| Rodzaj dyfuzora światła | Soczewka ostrości |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Do okablowania przelotowego |
| Rodzaj osprzętu | Transformator elektroniczny |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 175 - 175 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 8600 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 77.70 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM3 |
| Typ połączenia | Inne |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.95 |
| Wysokość/głębokość | 39.40 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -25 - +40 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 100000 h |
Pliki do pobrania
asset-13097034 -
m/download/23128308/asset-13097034.pdf [295.29 kB]
asset-13164056 -
m/download/23128306/asset-13164056.pdf [4.01 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135