Polecane
Cena: |
163,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
163,15 |
zł netto |
Cena: |
200,68 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
200,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Naświetlacz NOCTIS SOLARIS NAŚWIETLACZ 50W CW 90st IP65 IK08 170x127x22mm SZARY 3 lat gw. SLI029059CW_CZUJNIK Spectrum Led
FILM INFORMACYJNY: https://youtu.be/N3e31zNE9nA
WYMIARY: 170x127x22mm
Oprawa oświetleniowa NOCTIS SOLARIS, o mocy 50 W. Posiada bardzo wysoką klasę szczelności IP65, zapewniającą ochronę przed wnikaniem pyłu oraz strumieniami wody. Klasa IK08 zapewnia odporność na uderzenia. Świeci światłem o zimnej barwie (6000K). Wąski kąt świecenia 90° daje kierunkowe światło, dzięki czemu można lepiej wyeksponować wybrane powierzchnie. Przeznaczona do montażu natynkowego.
Zalety:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 50 W |
| Napięcie | 3.7 V |
| Zużycie energii | 50 kWh/1000h |
| Strumień świetlny | 500 lm (360)° |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt rozsyłu światła | 90 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM+PC LENS |
| IK | 08 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Szary |
| Waga | 1 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | EXT |
| Gwarancja | 3 lata |
Pliki do pobrania
_SLI029059CW_CZUJNIK -
m/download/18668624/sli029059cw-czujnik.pdf [1.73 MB]
NOCTIS_SOLARIS_SLI029059CW_CZUJNIK -
m/download/18668625/noctis-solaris-sli029059cw-czujnik.pdf [1.72 MB]
NOCTIS_SOLARIS_50W_nawietlacz_solarny_z_czujnikiem_ruchu_SLI029059CW_CZUJNIK -
m/download/18668626/noctis-solaris-50w-nawietlacz-solarny-z-czujnikiem-ruchu-sli029059cw-czujnik.pdf [1.73 MB]
Karta katalogowa en -
m/download/16729507/karta-katalogowa-en.pdf [2.00 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/16729508/karta-katalogowa-de.pdf [2.00 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16729509/karta-katalogowa-pl.pdf [2.00 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Naświetlacz NOCTIS SOLARIS NAŚWIETLACZ 50W CW 90st IP65 IK08 170x127x22mm SZARY 3 lat gw. SLI029059CW_CZUJNIK Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135