Polecane
Cena: |
43,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
43,98 |
zł netto |
Cena: |
54,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
54,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
7 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Naświetlacz reflektor z czujnikiem ruchu 30W IP44 neutralna SLI029043NW_CZUJNIK Spectrum Led
- klasa szczelności IP44
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 30 W |
| Prąd | 130 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | LED |
| Zużycie energii | 30 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Strumień świetlny | 2650 lm |
| Skuteczność świetlna | 88 lm/W |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM, PLASTIC, GLASS |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (A x B x C) | 188x160x28 [mm] |
| Waga | 0.5 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | INT/EXT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Naświetlacz reflektor z czujnikiem ruchu 30W IP44 neutralna SLI029043NW_CZUJNIK Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18661407/karta-katalogowa-en.pdf [1.10 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18661418/karta-katalogowa-de.pdf [1.10 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18661427/karta-katalogowa-pl.pdf [1.10 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Naświetlacz reflektor z czujnikiem ruchu 30W IP44 neutralna SLI029043NW_CZUJNIK Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135