Polecane
Cena: |
39,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,20 |
zł netto |
Cena: |
48,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
389 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: NAŚWIETLACZ LED SMD LOFOT 10W 6000K 870LM IP65 CZARNY CZ. PIR C65-S-LFS-010BL-6K BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 122 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zabezpieczenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | Tak |
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Długość [mm] | 160 mm |
| Do montażu na zaciski | Nie |
| Do montażu natynkowego | Tak |
| Do montażu sufitowego | Tak |
| Do montażu wbudowanego | Nie |
| Do niskonapięciowego oświetlenia linkowego | Nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa efektywności energetycznej zamontowanego źródła światła | A++, A+, A (LED) |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa przeciwpożarowa „D” | Nie |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Szkło przezroczyste |
| Moc zestawu [W] | 10 W |
| Montaż do podłoża | Tak |
| Montaż na szynie prądowej | Nie |
| Montaż na trawersie | Nie |
| Odbłyśnik | Wysoki połysk |
| Podział światła | Symetryczny |
| Powierzchnia szczotkowana | Nie |
| Przekrój przewodu | 1 mm2 |
| Przystosowane do zawieszenia | Nie |
| Regulacja | Uchylny |
| Rodzaj dyfuzora światła | Reflektor/odbłyśnik |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 70-79 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość [mm] | 47 mm |
| Z czujnikiem ruchu | Tak |
| Z czujnikiem światła | Nie |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -15 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25 °C | 25000 h |
Pliki do pobrania
deklaracja_zgodnosci_s_lfs.pdf [2022-03-18 14:08, 458.85 kB]
karta_katalogowa_s_lfs_lofot_bemko.pdf [2022-03-18 14:08, 673.25 kB]
manual_s_lfs.pdf [2022-03-18 14:08, 7.98 MB]
s_lfs_manual_pl_en_ru_cz_lt_lv.pdf [2022-03-18 14:08, 244.47 kB]
karta-katalogowa-s-lfs-lofot-bemko -
m/download/13119011/karta-katalogowa-s-lfs-lofot-bemko.pdf [1.19 MB]
Label_610485_big_color -
m/download/8658469/label-610485-big-color.pdf [69.73 kB]
deklaracja-zgodnosci-ue-s-lfs -
m/download/13118623/deklaracja-zgodnosci-ue-s-lfs.pdf [418.66 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co NAŚWIETLACZ LED SMD LOFOT 10W 6000K 870LM IP65 CZARNY CZ. PIR C65-S-LFS-010BL-6K BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135