Polecane
Cena: |
451,05 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
451,05 |
zł netto |
Cena: |
554,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
554,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: STRETON LED 200W NW KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 200 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Przekrój przewodu | 1 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Skuteczność świetlna oprawy | 130 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 26000 lm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 70-79 |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 45 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
36233_karta_techniczna -
m/download/20293060/36233-karta-techniczna.pdf [1.10 MB]
36233 -
m/download/20293061/36233.pdf [497.55 kB]
CE_1072 STRETON LED 60W_100W_150W_200W NW v1_PL -
m/download/20293062/ce-1072-streton-led-60w-100w-150w-200w-nw-v1-pl.pdf [94.35 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co STRETON LED 200W NW KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135