Polecane
Cena: |
90,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
90,11 |
zł netto |
Cena: |
110,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
110,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: GIRLANDA 10M 10xE27 łączona WOJ+14342 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 250 V |
| Zasilacz w komplecie | Nie |
| Zawiera źródło | - |
| Możliwość ściemniania | + |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trzonek | E27 |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (A x B x C) | 9920 [mm] |
| Waga | 1.85 kg |
| Sposób montażu | Zwieszany |
Parametry techniczne: GIRLANDA 10M 10xE27 łączona WOJ+14342 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
_WOJ14342 -
m/download/18667462/woj14342.pdf [1.40 MB]
WOJ14342_WOJ14342 -
m/download/18667463/woj14342-woj14342.pdf [1.40 MB]
GIRLANDA_250V_IP44_9550MM_10XE27_CZARNY_CZONA_WOJ14342 -
m/download/18667464/girlanda-250v-ip44-9550mm-10xe27-czarny-czona-woj14342.pdf [1.40 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co GIRLANDA 10M 10xE27 łączona WOJ+14342 Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135