Polecane
Cena: |
60,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,07 |
zł netto |
Cena: |
73,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SELTO 50 B
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Długość | 180 mm |
| Do lamp o mocy | 0 - 15 W |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | E27 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość | 180 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 500 mm |
Pliki do pobrania
KARTA 36556 -
m/download/15032771/karta-36556.pdf [742.34 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co SELTO 50 B
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135