Polecane
Cena: |
109,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
109,20 |
zł netto |
Cena: |
134,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
134,32 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampa ogrodowa wbijana USTI SP 2X7 GR reflektor 36560 KANLUX
Kanlux USTI to oprawy idealne do kierunkowego podświetlania zieleni, skalniaków, elewacji czy ciekawych elementów architektonicznych, które chcemy zaakcentować. Konstrukcja z ruchomą głowicą umożliwia swobodną regulację i skierowanie światła w wybranym kierunku. Do wyboru mamy oprawę z jednym lub dwoma punktami świetlnymi (elementy świecące mogą być ustawiane niezależnie od siebie). Oprawy ogrodowe Kanlux USTI dopasowane są do źródeł światła z trzonkiem GU10.
Opis produktu:
Dane techniczne:
Parametry techniczne: Lampa ogrodowa wbijana USTI SP 2X7 GR reflektor 36560 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość | 171 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Antracyt |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | GU10 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość | 56 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 400 mm |
Pliki do pobrania
36560 -
m/download/14767891/36560.pdf [543.18 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Lampa ogrodowa wbijana USTI SP 2X7 GR reflektor 36560 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135