Polecane
Cena: |
69,38 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,07 |
zł netto |
Cena: |
85,34 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kinkiet elewacyjny PEVO lampa grafitowa ogrodowa 25 cm 36552 KANLUX
Kanlux PEVO to oświetlenie zewnętrzne o stabilnej i solidnej konstrukcji. Te oprawy idealnie sprawdzą się w ogrodach o niskiej roślinności. Zostały stworzone z myślą o terenach spacerowych, alejach i obszarach zielonych przy apartamentowcach. Słupki jak i kinkiet Kanlux PEVO dają ciekawy, nienachalny efekt świecenia. Oprawy przystosowane są do wymiennych źródeł światła o trzonku GX53, dzięki ich zastosowaniu oprawa nabiera niepowtarzalnego charakteru i wygląda jak ze źródłem zintegrowanym.
Parametry techniczne: Kinkiet elewacyjny PEVO lampa grafitowa ogrodowa 25 cm 36552 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość | 200 mm |
| Do lamp o mocy | 0 - 11 W |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Inne |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 250 mm |
Pliki do pobrania
36552 -
m/download/14767890/36552.pdf [619.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Kinkiet elewacyjny PEVO lampa grafitowa ogrodowa 25 cm 36552 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135