Polecane
Cena: |
69,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,29 |
zł netto |
Cena: |
85,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
85,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
14 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kinkiet solarny Wings 50lm 3000K EKO9097 Milagro
| Kolor: | CZARNY |
| Materiał: | Poliwęglan + Aluminium + Szkło |
| Moc: | 2W |
| Strumień światła: | 50 lm |
| Średnia żywotność: | 30000h |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Barwa światła: | Ciepła 3000K |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Zasilanie: | 3.2V. 1300mA |
| Szerokość (cm): | 15.5 |
| Wysokość (cm): | 9.6 |
| Głębokość (cm): | 10 |
| Wymiary opakowania (cm): | 15.8 x 10.3 x 10.5 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: EKO-LIGHT TEAM SP. Z O.O. ul. Główna 142 42-280 Częstochowa biuro@eko-light.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: EKO-LIGHT TEAM SP. Z O.O. ul. Główna 142 42-280 Częstochowa biuro@eko-light.com
Produkty z tej samej kategorii co Kinkiet solarny Wings 50lm 3000K EKO9097 Milagro
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135