Polecane
Cena: |
74,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,27 |
zł netto |
Cena: |
91,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
91,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa ogrodowa VADRA 50 E27 IP44 29012 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość | 82 mm |
| Do lamp o mocy | 0 - 11 W |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Antracyt |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | E27 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość | 82 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 500 mm |
Pliki do pobrania
29012 -
m/download/14766551/29012.pdf [590.13 kB]
CE_883 VADRA v1_PL -
m/download/13165295/ce-883-vadra-v1-pl.pdf [855.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa ogrodowa VADRA 50 E27 IP44 29012 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135