Polecane
Cena: |
24,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,85 |
zł netto |
Cena: |
30,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
186 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa schodowa LED APUS barwa ciepła 12V Biały 26840 KANLUX
Kanlux APUS to nowoczesny design połączony z atrakcyjnym efektem świecenia. To doskonały pomysł na podświetlenie schodów i korytarzy lub na zaakcentowanie wystroju pomieszczeń. Unikatowa konstrukcja oprawy zapewnia równomierną emisję światła. Wersja AC wyposażona jest w zasilacz 230V, który mieści się w puszcze, a wersja PIR w czujnik ruchu. Czujnik wykrywa ruch/włącza oświetlenie niezależnie od natężenia światła w otoczeniu.
PARAMETRY PRODUKTU: Do wbudowania ścienne: tak Kolor: biały Miejsce montażu: do wbudowania w ścianę Miejsce zastosowania: wewnątrz Minimalna odległość od oświetlanego obiektu: 0,1m Możliwość współpracy ze ściemniaczem: nie Wymienne źródło światła: nie Długość [mm]: 75 Długość przewodu [m]: 0.18 Wymagana średnica puszki montażowej [Ømm]: 60 Wymiary otworu montażowego [mm]: 60 Zintegrowane źródło światła LED: tak Napięcie znamionowe [V]: 12 DC Moc maksymalna [W]: 0.8 Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: III Rodzaj diody: LED SMD Strumień świetlny [lm]: 13 Barwa światła: ciepłobiała Trwałość [h]: 50000 Ilość cykli wł/wył: ≥20000 Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C]: 5÷25 Materiał obudowy: stal nierdzewna szlifowana, tworzywo sztuczne Rodzaj przyłącza: wolne końce przewodów W skład oprawy wchodzą wbudowane lampy LED o klasach energetycznych: A++,A+,A Czas nagrzewania lampy [s]: ≤1 Czas zapłonu lampy [s]: ≤0,5 Stopień IP: 20 OGÓLNE PARAMETRY PRODUKTU: Skorelowana temperatura barwowa [K]: 3000 Wysokość [mm]: 75
Parametry techniczne: Oprawa schodowa LED APUS barwa ciepła 12V Biały 26840 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Maksymalna moc zestawu | 0.8 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 75 mm |
| Do montażu ściennego | tak |
| Klasa ochronności | III |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Skuteczność świetlna oprawy | 16 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 13 lm |
| Szerokość | 23 mm |
| Średnica wbudowania | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 75 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
26840 -
m/download/14766179/26840.pdf [484.16 kB]
ID0621_CE v3 PL -
m/download/13164966/id0621-ce-v3-pl.pdf [718.80 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa schodowa LED APUS barwa ciepła 12V Biały 26840 KANLUX
Osoby, które kupiły produkt Oprawa schodowa LED APUS barwa ciepła 12V Biały 26840 KANLUX kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135