Polecane
Cena: |
7,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,54 |
zł netto |
Cena: |
9,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: 00307; ARGUS CT-2115-W Sufitowa oprawa punktowa KANLUX
Kanlux ARGUS to najpopularniejsze i zarazem najprostsze w swojej formie oczko. Różnorodność wśród kształtów i kolorów sprawi, że każdy miłośnik klasyki znajdzie wśród nich coś dla siebie. Do oczek Kanlux ARGUS pasują żarówki z trzonkiem Gx5,3 (12V).
Parametry techniczne: 00307; ARGUS CT-2115-W Sufitowa oprawa punktowa KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 98 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Długość [mm] | 98 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | Nie |
| Klasa ochronności | III |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 50 W |
| Odpowiednie do stanowisk pracy z monitorami | Nie |
| Oprawka | GU5,3 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | Nie |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 98 mm |
| Wysokość/głębokość [mm] | 53 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
Pliki do pobrania
307 -
m/download/14764634/307.pdf [292.76 kB]
CE_044 ULKE_ARGUS v5 PL -
m/download/13163535/ce-044-ulke-argus-v5-pl.pdf [900.05 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co 00307; ARGUS CT-2115-W Sufitowa oprawa punktowa KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135