Polecane
Cena: |
117,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
117,82 |
zł netto |
Cena: |
144,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
144,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
484 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa punktowa sufitowa GU10 2x50W STOBI DLP 250-B czarna 26832 KANLUX
Kanlux STOBI ES to linia opraw sufitowych z wymiennym źródłem światła. Wysokiej jakości wykończenie, prosta, geometryczna stylistyka i możliwość 20-stopniowej regulacji kąta padania światła, to tylko część ich zalet. Do lamp Kanlux STOBI ES pasują efektownie wyglądające źródła światła ES-111 LED z trzonkiem GU10, co sprawia, że doskonale nadają się one do oświetlenia dużych powierzchni - apartamentów, loftów, sklepów, butików, obiektów hotelowych i restauracji.
Parametry techniczne: Oprawa punktowa sufitowa GU10 2x50W STOBI DLP 250-B czarna 26832 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 50 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość | 253 mm |
| Do lamp o mocy | 0 - 10 W |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | GU10 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Szerokość | 143 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 85 mm |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
Pliki do pobrania
26832 -
m/download/14766173/26832.pdf [375.09 kB]
CE_804 STOBI DLP v2_PL -
m/download/13164960/ce-804-stobi-dlp-v2-pl.pdf [799.57 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa punktowa sufitowa GU10 2x50W STOBI DLP 250-B czarna 26832 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135