Polecane
Cena: |
107,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
107,84 |
zł netto |
Cena: |
132,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
132,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LUKKA 3LED CREE 30st 230V 3W IP65 CW GRUNTOWE SLI008001CW Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Połączenie elektryczne z systemem złączy | tak |
| Barwa światła | Biały |
| Maksymalne obciążenie | 500 kg |
| Materiał klosza | Szkło przezroczyste |
| Najazdowe | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | Inne |
| Podział światła | Symetryczny |
| Regulowane | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Średnica zewnętrzna | 108 mm |
| Temperatura barwowa | 5500 - 6500 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 60-69 |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18667109/karta-katalogowa-en.pdf [951.36 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18667111/karta-katalogowa-de.pdf [950.85 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18667114/karta-katalogowa-pl.pdf [951.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co LUKKA 3LED CREE 30st 230V 3W IP65 CW GRUNTOWE SLI008001CW Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135