Polecane
Cena: |
57,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
57,43 |
zł netto |
Cena: |
70,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
70,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
57 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zestaw SMART taśma LED RGB+kontroler+zasilacz WIFI WOJ+14493 Spectrum Led
Stwórz wyjątkowy nastrój Twojego otoczenia korzystając z nowego zestawu produktów Spectrum Smart. W prosty sposób zmieniaj temperaturę barwową oraz steruj kolorami światła za pomocą aplikacji Spectrum SMART.
Trzy produkty w jednym zestawie SMART
Paski CCT+RGBW wykorzystują wszystkie funkcje kontrolera:
Szybki i łatwy montaż Plug & Play kompletnego zestawu Smart
Zastosowanie:
Podświetlenie wnęk, blatów, sufitów, schodów, telewizora, sprawdza się jako oświetlenie akcentujące w sypialni, w salonie, salach konferencyjnych, holach itp.
https://www.youtube.com/watch?v=v9QX3bTjvcU
| Napięcie wyjściowe kontrolera | 12V-24V |
| Maks. moc odbiornika kontrolera | 24W |
| Funkcjonalność kontrolera | CCT+DIMM+RGBW - możliwość zmiany barwy światła od ciepłej do zimnej+ściemnianie+zmiana kolorów |
| Wymiary kontrolera | 580 mm x 24 mm x 10 mm |
| Gwarancja kontrolera | 2 lata |
| Protokół komunikacyjny | Tuya Wi-Fi |
| Wymiary paska LED | 5000 mm x 12 mm |
| Napięcie | 12V |
| Moc paska LED | 17W |
| Barwa światła paska LED | CCT+RGB - zmiana temp. barwowej + zmiana koloru (wymagany kontroler) |
| Osłona paska LED | W osłonie silikonowej |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja paska LED | 2 lata |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 230V |
| Napięcie wyjściowe zasilacza | 12V |
| Długość przewodu | 1000 mm |
| Klasa szczelności zasilacza | IP20 |
| Wtyk zasilacza | 5,5 mm |
Parametry techniczne: Zestaw SMART taśma LED RGB+kontroler+zasilacz WIFI WOJ+14493 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18663540/karta-katalogowa-en.pdf [1.74 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18663553/karta-katalogowa-de.pdf [1.74 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18663564/karta-katalogowa-pl.pdf [1.75 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zestaw SMART taśma LED RGB+kontroler+zasilacz WIFI WOJ+14493 Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135