Polecane
Cena: |
299,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
299,90 |
zł netto |
Cena: |
368,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
368,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa TRUSYS ENERGY RAIL 4500 5x2,5 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Połączenie elektryczne z systemem złączy | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 4605 mm |
| Do korytek kablowych | nie |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor | Srebro |
| Liczba żył okablowania | 5 |
| Materiał | Aluminium |
| Model | Inne |
| Regulacja odległości pomiędzy osprzętem elektrycznym | tak |
| Szerokość | 67 mm |
| Wbudowane sprzęgło elektromechaniczne | nie |
| Wysokość | 44 mm |
| Z korytkami kablowymi | nie |
| Z okablowaniem | tak |
Pliki do pobrania
asset-4245950 -
m/download/23052942/asset-4245950.pdf [2.14 MB]
asset-4013302 -
m/download/23052940/asset-4013302.pdf [4.56 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135