Polecane
Cena: |
1248,47 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 248,47 |
zł netto |
Cena: |
1535,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 535,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Argus czujnik obecności Master IR DALI 230 V 10 A biały polarny wewnętrzny 360 MTN5510-1519 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 10 - 1000 lx |
| Kąt detekcji w poziomie | 0 - 360 ° |
| Maksymalny czas załączenia | 30 min |
| Maksymalny prąd załączania | 10 A |
| Maksymalny zasięg boczny | 7 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 7 m |
| Minimalny czas załączenia | 10 s |
| Optymalna wysokość montażowa | 2.5 m |
| Średnica pola detekcji na powierzchni | 14 m |
| Z funkcją alarmu | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | nie |
| Do obciążeń pojemnościowych | tak |
| Do transmisji bezprzewodowej | nie |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kąt skanowania | 360 ° |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba stref wykrywania | 136 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Czujnik obecności |
| Model antybakteryjny | nie |
| Możliwość łączenia w sieć | tak |
| Nadzór klatek schodowych | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Opóźnienie załączania | 0 s |
| Prąd sterowania | 30 mA |
| Przełącznik mostkujący | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | tak |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj czujnika | Podczerwień pasywna |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Sterowanie HVAC | nie |
| Sterowanie zdalne | tak |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z elementem sygnalizacyjnym | nie |
| Z interfejsem DALI | tak |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zakres temperatury | 0 - 25 °C |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
MTN5510-1519_document -
m/download/17947601/mtn5510-1519-document.pdf [85.13 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22060387/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
MTN5510-1519 -
m/download/17853927/mtn5510-1519.pdf [804.47 kB]
ENVPEP121211EN_BC_ARGUS_Presence1-10V MTN5510-1419_TT02_EoLI_121112 -
m/download/17853925/envpep121211en-bc-argus-presence1-10v-mtn5510-1419-tt02-eoli-121112.pdf [196.30 kB]
ENVEOLI121203EN -
m/download/17853926/enveoli121203en.pdf [91.48 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Argus czujnik obecności Master IR DALI 230 V 10 A biały polarny wewnętrzny 360 MTN5510-1519 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135