Polecane
Cena: |
140,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
140,00 |
zł netto |
Cena: |
172,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
172,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Zestaw montażowy ONTEC S RAMKA IP67 OS010 W TM-AKC.OS010W TM TECHNOLOGIE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Akcesorium | tak |
| Część zamienna/zapasowa | nie |
| Długość | 280 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj akcesorium/części | Przysłona |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość/głębokość | 155 mm |
Pliki do pobrania
datasheet_en_TM-AKC.OS010W -
m/download/20132679/datasheet-en-tm-akc-os010w.pdf [2.20 MB]
datasheet_pl_TM-AKC.OS010W -
m/download/20132680/datasheet-pl-tm-akc-os010w.pdf [2.20 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. ul. Morawica 355 32-084 Morawica
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. ul. Morawica 355 32-084 Morawica
Produkty z tej samej kategorii co Zestaw montażowy ONTEC S RAMKA IP67 OS010 W TM-AKC.OS010W TM TECHNOLOGIE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135