Polecane
Cena: |
20,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,67 |
zł netto |
Cena: |
25,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
27 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
139 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rama montażowa do panelu LED 600x600mm biała ECO C71-RNT066-WH-ECO BEMKO BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Akcesorium | tak |
| Część zamienna/zapasowa | nie |
| Długość | 598 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj akcesorium/części | Obudowa nieregulowana |
| Szerokość | 598 mm |
| Wysokość/głębokość | 43 mm |
Pliki do pobrania
karta_katalogowa_rnt_bemko.pdf [2022-03-18 14:09, 545.46 kB]
manual_rnt_066_eco.pdf [2022-03-18 14:09, 414.49 kB]
karta-katalogowa-akcesoria-panele-led -
m/download/13119046/karta-katalogowa-akcesoria-panele-led.pdf [2.72 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rama montażowa do panelu LED 600x600mm biała ECO C71-RNT066-WH-ECO BEMKO BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135