Polecane
Cena: |
23,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,56 |
zł netto |
Cena: |
28,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
52 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SafeLite Klosz z plexi strzałka na wprost SL2PPD EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Akcesorium | nie |
| Część zamienna/zapasowa | nie |
| Długość | 266 mm |
| Kolor | Brak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Odbłyśnik perforowany | nie |
| Podział światła | Asymetryczny |
| Raster perforowany | nie |
| Rodzaj akcesorium/części | Pokrywa |
| Rodzaj dyfuzora światła | Inne |
| Rodzaj pokrywy | Inne |
| Rodzaj rastra/odbłyśnika | Brak |
| Szerokość | 120 mm |
| Wysokość/głębokość | 118 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co SafeLite Klosz z plexi strzałka na wprost SL2PPD EATON
Osoby, które kupiły produkt SafeLite Klosz z plexi strzałka na wprost SL2PPD EATON kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135