Polecane
Cena: |
73,49 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,49 |
zł netto |
Cena: |
90,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
90,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
300 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LCOB 10W/M 24 IP65-NW Taśma LED rolka 5m 24 DC LCOB 10W/M 24 IP65-NW barwa biała 4000K 1m = 920Lm Ra
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 5000 mm |
| Klasa ochronności | III |
| Moc lampy na metr | 10 W |
| Napięcie lampy | 24 - 24 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Szerokość | 8.2 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wysokość/głębokość | 5000 mm |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
33369 -
m/download/14767066/33369.pdf [324.91 kB]
33369_Ei -
m/download/13412116/33369-ei.pdf [410.85 kB]
CE_0974 L48_L60_L120_LCOB v4_PL -
m/download/13412117/ce-0974-l48-l60-l120-lcob-v4-pl.pdf [904.83 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135