Polecane
Cena: |
31,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,24 |
zł netto |
Cena: |
38,42 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
300 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LCOB 10W/M 12 IP00-NW Taśma LED rolka 5m 12 DC LCOB 10W/M 12 IP00-NW barwa biała 4000K 1m = 1000Lm R
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 5000 mm |
| Klasa ochronności | III |
| Moc lampy na metr | 10 W |
| Model | Taśma |
| Napięcie lampy | 12 - 12 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Strumień świetlny na metr | 1000 lm |
| Szerokość | 8 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wysokość/głębokość | 5000 mm |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
37231_karta_techniczna -
m/download/17540005/37231-karta-techniczna.pdf [623.92 kB]
37231_etykietaEEI -
m/download/17540035/37231-etykietaeei.pdf [431.00 kB]
37231_deklaracjaCE -
m/download/17540057/37231-deklaracjace.pdf [829.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135