Polecane
Cena: |
31,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,24 |
zł netto |
Cena: |
38,42 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
4 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LCOB 10W/M 12 IP00-WW Taśma LED rolka 5m 12 DC LCOB 10W/M 12 IP00-WW barwa ciepłobiała 3000K 1m = 92
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Barwa światła | Inne |
| Długość | 5000 mm |
| Klasa ochronności | III |
| Moc lampy na metr | 10 W |
| Model | Taśma |
| Napięcie lampy | 12 - 12 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Szerokość | 8 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wysokość/głębokość | 5000 mm |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
37230_karta_techniczna -
m/download/17540004/37230-karta-techniczna.pdf [621.16 kB]
37230_etykietaEEI -
m/download/17540034/37230-etykietaeei.pdf [429.95 kB]
37230_deklaracjaCE -
m/download/17540056/37230-deklaracjace.pdf [829.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135