Polecane
Cena: |
50,53 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,53 |
zł netto |
Cena: |
62,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
62,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
300 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Pasek LED 24V 45W L48 9W/m 24 IP00-RGBW 4000K 2700lm 33318 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Długość | 5000 mm |
| Klasa ochronności | III |
| Moc lampy na metr | 9 W |
| Model | Taśma |
| Napięcie lampy | 24 - 24 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Szerokość | 10 mm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 5000 mm |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
33318 -
m/download/14767025/33318.pdf [749.40 kB]
CE_974 L48_L60_L120_LCOB v1_PL -
m/download/13165724/ce-974-l48-l60-l120-lcob-v1-pl.pdf [844.81 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135