siłownik przepustnicy sprężyna powrotna 20 Nm sterowanie on/off zasilanie 24 VAC/DC MD20SR-24T SCHNEIDER
siłownik przepustnicy sprężyna powrotna 20 Nm sterowanie on/off zasilanie 24 VAC/DC MD20SR-24T SCHNEIDER (MD20SR-24T)
Do ulubionych
Parametry techniczne: siłownik przepustnicy sprężyna powrotna 20 Nm sterowanie on/off zasilanie 24 VAC/DC MD20SR-24T SCHNEIDER
Parametr Wartość
Regulacja włącz/wyłącz tak
Rodzaj transmisji Magnetyczny
Stopień ochrony (IP) IP54
Materiał obudowy Inne
Automatyczne rozpoznanie skoku nie
Beznapięciowe sprzężenie zwrotne nie
Beznapięciowo zamknięty nie
Bezpotencjałowy zestyk przełączający nie
Czas cyklu pracy 75 s
Długość kabla przyłączeniowego 1 m
Do armatury wentylacyjnej tak
Do zaworów nie
Dopuszczalna wilgotność względna 0 - 95 %
Głębokość 93 mm
Maks. kąt obrotu 95 °
Maks. zużycie energii elektrycznej 7.5 VA
Model Obrotowy
Moment 20 Nm
Napięcie zasilania 24 V AC/DC
Obsługa ręczna tak
Opcjonalne styki pomocnicze nie
Regulacja modulacyjna tak
Regulacja z podziałem zakresu nie
Regulowany obszar roboczy tak
Regulowany system sygnalizacyjny pozycji tak
Rodzaj funkcji bezpieczeństwa Sprężyna
Rodzaj przekazania napędu Magnetyczny
Rodzaj złącza do zaworu Brak
Samoregulowana długość skoku nie
Stopień ochrony (NEMA) 2
Styki pomocnicze tak
Styki przyłączeniowe Brak
Sygnał sterujący 2-10 V
System sygnalizacyjny pozycji 2-10 V
Szerokość 129 mm
Temperatura otoczenia -30 - 50 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Wysokość 107 mm
Z funkcją bezpieczeństwa nie
Z kołnierzem górnym do bezpośredniego montażu wg ISO 5211 nie
Z mechanicznym wskaźnikiem pozycji tak
Zużycie energii w trybie pracy 5 W