Polecane
Cena: |
8286,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8 286,60 |
zł netto |
Cena: |
10192,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10 192,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Komplet uziemiający do podgrzewanych instalacji (transformatory, kolej)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość kabla fazowego a | 600 mm |
| Długość kabla fazowego c | 600 mm |
| Długość kabla uziemiającego | 1800 mm |
| Maksymalny prąd zwarcia | 34 kA |
| Przekrój kabla fazowego | 50 mm² |
| Przekrój kabla uziemiającego | 50 mm² |
| Całkowicie izolowany | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Model | Kabel |
| Połączenie od strony fazy | Głowica kulowa 25 mm |
| Połączenie od strony uziemienia | Głowica kulowa 25 mm |
Pliki do pobrania
13902721_39813678 -
m/download/22575770/13902721-39813678.tif [2.86 MB]
13902721_39813679 -
m/download/22575772/13902721-39813679.pdf [29.96 kB]
13902721_13902758 -
m/download/22575774/13902721-13902758.pdf [102.85 kB]
3011413 -
m/download/22575775/3011413.pdf [3.01 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: DEHN POLSKA Spółka z o.o. ul. Magazynowa 5A 02-652 Warszawa info@dehn.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: DEHN POLSKA Spółka z o.o. ul. Magazynowa 5A 02-652 Warszawa info@dehn.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135