Polecane
Cena: |
8771,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8 771,85 |
zł netto |
Cena: |
10789,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10 789,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Komplet uziemiaczy typ VI w kufrze z blachy stalowej
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość kabla fazowego a | 200 mm |
| Długość kabla fazowego b | 400 mm |
| Długość kabla fazowego c | 600 mm |
| Długość kabla uziemiającego | 500 mm |
| Maksymalny prąd zwarcia | 7 kA |
| Przekrój kabla fazowego | 25 mm² |
| Przekrój kabla uziemiającego | 25 mm² |
| Całkowicie izolowany | tak |
| Liczba biegunów | 3 |
| Model | Kabel |
| Połączenie od strony fazy | Trójnik do wkładu uziemiającego |
| Połączenie od strony uziemienia | Inne |
Pliki do pobrania
14119917_40368855 -
m/download/22574175/14119917-40368855.tif [4.59 MB]
14119917_40368856 -
m/download/22574177/14119917-40368856.pdf [33.58 kB]
14119917_14119975 -
m/download/22574179/14119917-14119975.pdf [192.27 kB]
3023574 -
m/download/22574180/3023574.pdf [601.13 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: DEHN POLSKA Spółka z o.o. ul. Magazynowa 5A 02-652 Warszawa info@dehn.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: DEHN POLSKA Spółka z o.o. ul. Magazynowa 5A 02-652 Warszawa info@dehn.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135