Polecane
Cena: |
499,88 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
499,88 |
zł netto |
Cena: |
614,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
614,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ogranicznik przepięć DEHNprotector, wersja do gniazda schuko
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Częstotliwość graniczna - strona sygnałowa | 50 MHz |
| Maksymalne napięcie trwałej pracy DC - strona sygnałowa | 180 V |
| Poziom ochrony L-PE/N-PE | 1.5 kV |
| Poziom ochrony żyła/ziemia - strona sygnałowa | 0.5 kV |
| Poziom ochrony żyła/żyła - strona sygnałowa | 0.3 kV |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 255 V |
| Poziom ochrony L-N | 1.25 kV |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Sposób montażu | Montaż bezpośredni |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji | nie |
| Złącze (informatyczne) | RJ12 |
| Znamionowe napięcie AC | 230 V |
| Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) | 5 kA |
Pliki do pobrania
13467420_38567298 -
m/download/22581226/13467420-38567298.tif [2.79 MB]
13467420_38567300 -
m/download/22581230/13467420-38567300.pdf [50.15 kB]
13467420_13467425 -
m/download/22581232/13467420-13467425.pdf [200.68 kB]
3015858 -
m/download/22581233/3015858.pdf [252.33 kB]
13467420_38567299 -
m/download/22581228/13467420-38567299.pdf [79.67 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: DEHN POLSKA Spółka z o.o. ul. Magazynowa 5A 02-652 Warszawa info@dehn.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: DEHN POLSKA Spółka z o.o. ul. Magazynowa 5A 02-652 Warszawa info@dehn.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135