Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 170,97 zł brutto
Twoja cena 104,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 29,40 zł brutto
Twoja cena 9,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,18 zł brutto
Twoja cena 148,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,57 zł brutto
Twoja cena 64,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 34,00 zł brutto
Twoja cena 29,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 51,66 zł brutto
Twoja cena 35,13 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 70,11 zł brutto
Twoja cena 54,47 zł brutto
Do koszykaCena: |
27,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,60 |
zł netto |
Cena: |
33,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
49 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: NI UCHWYT Z KOŁKIEM FI-12 L-250 12.4 NI ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał części dolnej | Stal nierdzewna (V2A) |
| Materiał górnej części obejmy | Stal nierdzewna (V2A) |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna (V2A) |
| Rodzaj mocowania zwodu | Uchwyt skręcany/śrubowy |
| Rodzaj montażu uchwytu | Z kołkiem |
| Rozmiar gwintu metrycznego | 12 |
| Średnica zwodu | 8 - 10 mm |
Produkty z tej samej kategorii co NI UCHWYT Z KOŁKIEM FI-12 L-250 12.4 NI ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9452brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
49 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7677brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
80 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
901brutto |
|
55 SZT |
24h |
|
65 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2276brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
60 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1389brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2254 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1367brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
22 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1675brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
514 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2220brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
79 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
972brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
82 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
412brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
513 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1205brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135