Polecane
Cena: |
6,08 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,86 |
zł netto |
Cena: |
7,48 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: uchwyt na blachę,kątowy,prosty B=130z/śr oc.og20 R.8062A PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał części dolnej | Stal ocynkowana |
| Odstęp od ściany | 0 mm |
| Zakres mocowania rury | 0 mm |
| Do przewodów okrągłych o średnicy | 8 - 10 mm |
| Do przewodów płaskich o szerokości | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal ocynkowana |
| Materiał górnej części obejmy | Stal ocynkowana |
| Materiał uchwytu | Stal ocynkowana |
| Odpowiednie do zastosowań Ex | nie |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt skręcany/śrubowy |
| Rodzaj montażu uchwytu | Inne |
| Rozmiar gwintu metrycznego | 8 |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 130 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co uchwyt na blachę,kątowy,prosty B=130z/śr oc.og20 R.8062A PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135