Polecane
Cena: |
53,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
53,13 |
zł netto |
Cena: |
65,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
65,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
61 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: CU UCHWYT DO DRUTU NA FELC 96.0 CU ELKO BIS
Służy do prowadzenia drutu odgromowego po połączeniach zakładkowych blach pokryciowych.
Parametry techniczne: CU UCHWYT DO DRUTU NA FELC 96.0 CU ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał części dolnej | Miedź |
| Odstęp od ściany | 30 - 30 mm |
| Zakres mocowania rury | 0 mm |
| Do przewodów okrągłych o średnicy | 8 - 10 mm |
| Do przewodów płaskich o szerokości | 0 mm |
| Materiał elementu nośnego | Miedź |
| Materiał górnej części obejmy | Miedź |
| Materiał uchwytu | Miedź |
| Odpowiednie do zastosowań Ex | nie |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt skręcany/śrubowy |
| Rodzaj montażu uchwytu | Inne |
| Rozmiar gwintu metrycznego | 8 |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 50 mm |
Produkty z tej samej kategorii co CU UCHWYT DO DRUTU NA FELC 96.0 CU ELKO BIS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135