Polecane
Cena: |
185,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
185,89 |
zł netto |
Cena: |
228,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
228,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Szyna ekwipotencjalna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 37 mm |
| Izolator | tak |
| Liczba podłączonych przewodów okrągłych 10 mm | 5 |
| Liczba podłączonych przewodów okrągłych 8 mm | 5 |
| Liczba podłączonych przewodów okrągłych 8-10 mm | 5 |
| Liczba wszystkich podłączonych przewodów okrągłych | 0 |
| Materiał szyny zaciskowej | Miedź |
| Materiał zacisku | Stal nierdzewna (V4A) |
| Model | Bez pokrywy |
| Powierzchnia zacisku | Stan surowy |
| Szerokość | 16 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wysokość | 173 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
Produkty z tej samej kategorii co Szyna ekwipotencjalna
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135