Polecane
Cena: |
1236,26 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 236,26 |
zł netto |
Cena: |
1520,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 520,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ogranicznik przepięć DEHNbox
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Całkowita szerokość | 93 mm |
| Częstotliwość graniczna | 50 MHz |
| Możliwość odłączenia obwodu sygnalizacyjnego | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 4 |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy DC | 180 V |
| Napięcie znamionowe DC | 0.0 - 180.0 V |
| Połączenie 1 | Zacisk |
| Prąd udarowy (10/350 µs) | 10 kA |
| Prąd znamionowy | 0.1 A |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Układ kontrolno-odłączający | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji | nie |
| Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) | 20 kA |
Pliki do pobrania
13014115_37006479 -
m/download/22581990/13014115-37006479.tif [4.33 MB]
13014115_37006481 -
m/download/22581994/13014115-37006481.pdf [93.64 kB]
13014115_13014120 -
m/download/22581996/13014115-13014120.pdf [256.04 kB]
60687 -
m/download/22581997/60687.pdf [1.01 MB]
13014115_37006480 -
m/download/22581992/13014115-37006480.pdf [44.83 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: DEHN POLSKA Spółka z o.o. ul. Magazynowa 5A 02-652 Warszawa info@dehn.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: DEHN POLSKA Spółka z o.o. ul. Magazynowa 5A 02-652 Warszawa info@dehn.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135