Polecane
Cena: |
1111,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 111,64 |
zł netto |
Cena: |
1367,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 367,32 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wycinak uniwersalny, prostokątny (stempel+matryca) ERKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Działanie hydrauliczne | tak |
| Działanie mechaniczne | nie |
| Materiał do obróbki | Stal |
| Model | Matryca i wykrojnik/przebijak |
| Rodzaj otworu/wycięcia | Prostokątny |
| Szerokość otworu | 26 mm |
| Średnica otworu | 60 mm |
| Średnica otworu (symbol) | PG48 |
| Wycinanie szczelin | tak |
| Wysokość otworu | 2 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135