Polecane
Cena: |
130,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
130,20 |
zł netto |
Cena: |
160,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
160,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: P-ZM_K22 PUDEŁKO DO ZESTAWU MATRYC E06PZ-04050900000 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 49 mm |
| Jaskrawoczerwone | nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Walizka |
| Szerokość | 258 mm |
| Wysokość | 246 mm |
| Z paskiem na ramię | nie |
| Zamek na kłódkę | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co P-ZM_K22 PUDEŁKO DO ZESTAWU MATRYC E06PZ-04050900000 ERGOM
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135