Polecane
Cena: |
60,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,58 |
zł netto |
Cena: |
74,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
11 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Klucz sześciokątny, imbusowy 6 mm ST32 ENSTO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość dłuższego ramienia | 180 mm |
| Długość krótszego ramienia | 41 mm |
| Długość całkowita | 180 mm |
| Długość trzpienia | 11 mm |
| Izolacja do 1000 V | tak |
| Model | Kątowy (kąt prosty) |
| Okrągła główka prowadząca | nie |
| Szerokość klucza | 6 mm |
| Szerokość klucza (w calach) | Inne |
| Wykonanie przeciwkradzieżowe | nie |
| Z izolacją | tak |
| Z otworem | nie |
Pliki do pobrania
2019_027_ST32 -
m/download/13104247/2019-027-st32.pdf [200.03 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Ensto Pol Sp. z o.o. ul. Energetyczna 1 80-180 Kowale biuro@ensto.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Ensto Pol Sp. z o.o. ul. Energetyczna 1 80-180 Kowale biuro@ensto.com
Produkty z tej samej kategorii co Klucz sześciokątny, imbusowy 6 mm ST32 ENSTO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135