Polecane
Cena: |
1873,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 873,06 |
zł netto |
Cena: |
2303,86 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 303,86 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HKP - PA1 ZASILACZ SIECIOWY HKP-KHP
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd wyjściowy | 33000 mA |
| Rodzaj napięcia wyjściowego | DC |
| Sposób montażu | Inne |
| Stabilizowany | tak |
| Typ połączenia | Inne |
| Zakres napięcia wejściowego | 230 - 230 V |
| Zakres napięcia wyjściowego | 14.4 - 14.4 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co HKP - PA1 ZASILACZ SIECIOWY HKP-KHP
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135