Polecane
Cena: |
9529,52 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9 529,52 |
zł netto |
Cena: |
11721,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11 721,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wycinarka akumulatorowa elastyczna ERKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna grubość materiału, stal 400 N/mm² | 2 mm |
| Maksymalna grubość materiału, stal 600 N/mm² | 2 mm |
| Maksymalna grubość materiału, stal 800 N/mm² | 2 mm |
| Pojemność akumulatora | 2 Ah |
| Skok | 16 mm |
| Waga wraz z akumulatorem | 3 kg |
| Liczba akumulatorów w zestawie | 2 |
| Waga bez akumulatora | 2.5 kg |
| Wysokość | 420 mm |
| Z ładowarką | tak |
Pliki do pobrania
EWHE80 -
m/download/22052231/ewhe80.pdf [471.55 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wycinarka akumulatorowa elastyczna ERKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135