Polecane
Cena: |
364,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
364,58 |
zł netto |
Cena: |
448,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
448,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Popup 2x4M Czarna +Zestaw Montażowy 654005 LEGRAND
Minipuszki Pop-up- Przeznaczone do montażu w blatach (biurka, stoły konferencyjne, itp.) - Dostarczane z zestawem montażowym do mocowania - Spełniają wymagania norm IEC 60670-1, IEC 60670-23, IEC 60884-1Minipuszki Pop-up do wyposażenia- Płaskie wykonanie zapewnia perfekcyjną integrację z meblami biurowymi. Łatwe otwieranie dla większego komfortu i bezpieczeństwa. - Do wyposażenia w osprzęt Mosaic - 8 (2x4) modułów - Kolor czarny, matowy
Parametry techniczne: Popup 2x4M Czarna +Zestaw Montażowy 654005 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba 15-pinowych złączy D-Sub | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 0 |
| Liczba złączy audio | 0 |
| Liczba złączy HDMI | 0 |
| Liczba złączy kat. 5e | 0 |
| Liczba złączy kat. 6 | 0 |
| Model uchylny | tak |
| Długość | 274 mm |
| Głębokość wbudowania | 78 mm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba gniazd D-Sub 15-pinowych | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 0 |
| Liczba złączy USB | 0 |
| Materiał | Aluminium |
| Model | Do wbudowania |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Możliwość wysuwania | nie |
| Szerokość | 120 mm |
| Średnica | 0 mm |
| Wysokość | 5 mm |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
Pliki do pobrania
F02394EN-03 -
m/download/22617457/f02394en-03.pdf [1.32 MB]
LE09452AA-03 -
m/download/22617458/le09452aa-03.pdf [2.27 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Popup 2x4M Czarna +Zestaw Montażowy 654005 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135